Misyon ve Vizyon

MİSYONUMUZ
Değerli dostlarımızın, maddi ve manevi değeri haiz, hatıralarını barındıran, antika ve eski eşyalarının, ehil ellerden, kıymet bilen ellere, en sağlıklı biçimde ulaşması önceliğimizdir…
Biz, antika eşyaları, ticari emtia olmanın ötesinde, manevi bağlar taşıyan değerler olarak görmekteyiz. Bu sebeple, önceliğimiz, dostlarımızın manevi hassasiyetlerini de gözeterek, hoşnutsuzluğa neden olmayacak, duyarlılık ve esneklik ile ticaretimizi yapmaktır.
Güven ve şeffaflığın oluşmadığı, ‘’gönül hoşnutluğu’’ sağlayamayan, alış-veriş bizim için değer arz etmez. Aslolan, uzun süreli ilişkiler ve dostluklar tesis edebilmektir. Huzur, güven ve samimiyeti önemseyen dostlarımıza, ‘’İstanbul Antik’’ olarak yıllardır hizmet vermekten gurur duymaktayız.

VİZYONUMUZ
Yıllar önce, dönemsel müzik ve eski plaklarla, hobi olarak başlayan antika merakımız; ‘’güven, mahremiyet, saygı ve şeffaflık’’ ilkelerini prensip edindiğimiz, dostlarımızın öncelik ve hassasiyetlerini gözeterek bugüne gelen ‘’İstanbul Antik’’ firmamızla kurumsallaşmıştır.
Sahip olduğumuz prensiplerimizle, sektörde örnek teşkil etmeyi ve antika ticaretimizi uluslararası boyutta geliştirmeyi hedeflemekteyiz.

HEMEN ARA
WhatsApp chat