Antika Dekorasyon

Antika Alanlar İç Mekan

Birçok kişinin elinde antika eşyalar bulunur. Bunlardan bir kısmı da iç mekan antika eşyalarıdır. İç mekan antika eşyanız var ve satmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

İç Mekan Antika Nedir?

Özellikle ev içinde giyilen eski dönem veya eski çağlardan kalma kıyafet ve oda içerisinde kullanılan eşyalar olarak genelleme yapabiliriz. Bunlara eski kürk, eski löküs, eski terazi gibi örnekler verebiliriz. Ayrıca Osmanlı zamanından kalma efemera da iç mekan antikalar içinde olup çok değerli antikalar arasındadır.

İç Mekan Antika Alanlar?

Elinizde yukarıdaki tanıma uyan eşya veya kıyafetleriniz varsa bunları antikacılara veya koleksiyonculara satabilirsiniz. Bu konuda uzun yıllar deneyimli Antika Alıcılarını seçmeniz antika eşyanızı değerinde satmanız için önemli bir etken olacaktır. Birçok antikacı bu konuda değerinin altında bir fiyat vermektedir.

İç Mekan Antikalar

Heybe, Kürk, Leica, Löküs, Murano, Nikon, Opal, Terazi, Tezhip, Bindallı, Efemera, Peşkir, Diploma, Tripot, İşlemeli Bens, Long Play, Miğfer Ve Kalpaklar, Murassa Nişanları, Çeşitli Tuğralar….

İç Mekan Antikalarınızı Alıyoruz!..

Elinizde yukarıda bahsettiğimiz ve antika opal, antika tereke gibi eşyalarınız varsa bunları değerinde alıyoruz. İstanbul, Ankara, İzmir başta olmak üzere Türkiye’nin her yerinden bizlere ulaşabilir ve eşyalarınızı değerinde satabilirsiniz. Bunun için 0546 145 34 34 numaramızı arayabilir, WhatsApp üzerinden mesaj atabilir veya aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

  Ayrıca Kontrol Et

  Antika

  Antika

  Günümüzde birçok kişinin elinde antika eşya bulunuyor. Antika eşya nedir önce buna bakalım. Antika Kıymetli …

  HEMEN ARA
  WhatsApp chat