Anasayfa / Objeler / Her Türlü Antika Gümüş Eşya
Gumus Esya

Her Türlü Antika Gümüş Eşya

Elinizde eski gümüş eşya mı var? Doğru yerdesiniz. Bu yazımızda antika gümüş eşya nedir buna bakacağız..

Antika Gümüş Eşya Nedir?

Eski dönemlerden kalan, eski çağlarda kullanılan gümüşten yapılma eşyalardır. Bu eşyalar; eski tepsiler, eski gümüşlükler, eski gümüş tabancalar, eski gümüş süs eşyaları ve aynalar olabilir. Üzerinden zaman geçtiği için ve nadir bulunduğu için bunlar değerli olabilmektedir.

Antika Gümüş Eşya Alan Yerler?

Elinizde antika gümüş eşyanız varsa ve satmak istiyorsanız, bu eşyalar birçok koleksiyoncu tarafından alındığı gibi antikacılara da satabilirsiniz. Satarken değerinde sattığınıza emin olun.

Antika Gümüş Eşyanız Varsa!..

Biz talibiz. Her türlü eski, antika gümüş eşyalarınızı değerinde alıyoruz. Uzun yıllar tecrübemiz ile eşyalarınıza ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktayız. Tüm Türkiye’den 0532 100 43 53 numaralı telefondan arayabilir, Whatsapp üzerinden mesaj bırakabilir veya aşağıda bulunan iletişim formu üzerinden bize mesaj bırakabilirsiniz. En kısa süre sizlere dönüş yapacağız.

Ayrıca Kontrol Et

Cam Eseri

Cam Eşyalar

Antika Cam Alanlar Antika Cam Eşya Alan Yerler Antika Cam Eşya Alanlar Antika Cam Şişe …

Call Now Button
WhatsApp chat

Hoş geldiniz..

Değerli müşterimiz; 32 yıllık tecrübemizle antikalarınıza ücretsiz ekspertiz yapıyoruz, değerlendirmeyi arzu ettiğiniz her türlü eski eşyalarınızı değerinde nakit satın alıyoruz..

Arayın gelelim..

Telefon : 0532 100 43 53