Avize

Avize Abajur Aplik ve Şamdan

Elinizde eski bir zamana ait Avize, Abajur Aplik veya Şamdan mı var? İşte bu yazı sizler için..

Avize Nedir?

Avizeler genelde tavana asılan şamdanlı veya lambalı olan camdan ve metalden çeşitleri bulunan bir tür dekoratif aydınlatma aracıdır. Avizeler günümüzde süs eşyası olarak veya antika eşya olarak da kullanılmaktadırlar. Avizeler süs eşyası olarak ve antika eşyası olarak evlerimizin vazgeçilmezdir.

Abajur Nedir?

Abajurlar lambaların ışığını bir başka noktaya yönelten veya ışığı bir bölgeye yaymaya yarayan bir araçtır. Abajurlar aynı zamanda süs eşyası olarak da kullanılabilir. Eski zamanlardan beri lambalar abajur ile süslenmiştir. Günümüzde de bu gelenek hala devam etmektedir. Aynı zamanda antika eşya değeri de taşıyan bu araç insanlar tarafında çok sık bir şekilde kullanılmaktadır.

Aplik Nedir?

Aplik genelde ofislerde, kafelerde ve restoran gibi işletmelerde şık bir dekoratif hava katmak için kullanılan bir çeşit aydınlatma aracıdır. Aplik müzelerde veya sergilerde bir ürüne dikkat çekmek için kullanılır. Günümüzde kullanımı çok yaygındır.

Şamdan Nedir?

Şamdan bir mumu yerinde sabit olarak tutmak için kullanılan bir alettir. Şamdanlar dekoratif açıdan insanların gözüne hoş gözükmesinden dolayı uzun yıllardır kullanılmaktadır. Şamdanlar süs eşyası ve antika eşya olarak da fazla ilgi görmektedir.

Elinizde bu anlattığımız eşyalardan birisi veya birkaçı varsa 28 yıllık tecrübemizle ve ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile talibiz.

Telefon Numaramız: 0546 145 34 34

Dilerseniz aşağıda yer alan iletişim formu üzerinden de bize ulaşabilirsiniz. En kısa sürede sizlere dönüş yapacağız..

    HEMEN ARA
    WhatsApp chat