Antika Bahce

Antika Bahçe

Antika eviniz veya bahçe eşyalarınız varsa, bunları da satmak istiyorsanız bu yazı sizler için.

Öncelikle antika bahçe eşyaları nedir buna bakalım.

Antika Bahçe

Antika tanım olarak eski zamanlardan kalma, bir döneme ait eşya gibi anlamlara gelirken, Antika Bahçe ise eski zamanlarda evin önlerinde, bahçelerinde kullanılan eşyalardır. Günümüzde ise komple eski evler de bu kategoride yer almaktadır.  

Antika Ev Alanlar

Geçmişten günümüze olan deprem gibi doğal afetler birçok evi kullanılmaz duruma getirirken bazı evler nadir bir şekilde günümüze ulaşmıştır. Haliyle bu evler antika niteliği kazanmaktadır. Bu tarz bir eviniz varsa, koleksiyoncular bu evlerden nadir parçalar alabilir veya Antikacılara komple antika evinizi satabilirsiniz.

Antika Kütüphane Alanlar

Kütüphaneler milletimiz için çok değerli bir yerdir. Geçmişte padişahlar, padişah eşleri birçok kütüphane yaptırdığı gibi genel halk da geçmişte kütüphanelere sahipti. Geçmişten de günümüze çok nadir kütüphaneler ulaşmıştır. Şayet bu gibi bir kütüphaneye sahipseniz bunu antikacılara değerinde satabilirsiniz.

Şayet yukarıda anlattığımız şekilde eski dönemden kalma bahçe eşyalarınız varsa, antika eviniz varsa, eski kütüphaneye sahipseniz 0546 145 34 34 numaralı hattımızı arayarak ücretsiz ekspertiz hizmeti alabilirsiniz ya da aşağıdaki iletişim formumuz üzerinden bizlere mesaj bırakabilirsiniz.

  Ayrıca Kontrol Et

  eski mangal

  Eski Mangal

  Antika Eski Bakır Mangal Antika Eski Mangal Antika Mangal Antika Mangal Alan Yerler Antika Mangal …

  HEMEN ARA
  WhatsApp chat